טסים לחו”ל? כך תבחרו חבילת סלולר משתלמת

December 21 2022doritr

חופשה בחו”ל היא בהחלט דבר נפלא. היא מאפשרת לכל אדם להתנתק מעט מהשגרה, לבלות ולהנות, יחד עם בני המשפחה, החברים או אפילו לבד. יחד עם זאת, על אף שחופשה אמורה להעניק באופן כלשהו ניתוק לאדם, הרי שמרבית האנשים אינם רוצים להתנתק מהמכשיר הסלולרי שלהם ומכל האפליקציות אשר הם משתמשים בהן ביומיום. לכן, כיום כל אדם שטס לחול חייב להבין כי בכדי להיות מחובר גם בחול, עליו לרכוש חבילת סלולר לחול שתחבר אותו למגוון רחב של שירותים חיוניים המוצעים עבור המטייל הממוצע לרבות ניווט, מסעדות וכרטיסים לאטרקציות שונות, שעות פתיחה, מסלולי טיולים ועוד.

כיצד תבחרו חבילת תקשורת משתלמת לחול?

אם תחליטו שאתם מעוניינים לערוך השוואה בין חבילות התקשורת לחול, בוודאי מהר מאוד תגלו שמדובר על משימה בלתי אפשרית שכן לכל חבילה יש תוקף שונה, החל מיום בודד ועד חצי שנה וכן הטבות שונות ותנאים משתנים. הנה כמה מההטבות אשר מציעות חברות התקשורת במסגרת רכישת חבילה לחו”ל, כאשר חשוב מאוד לשים לב כי לכל חברה יש הטבות שונות ויש לברר מה הן מול החברה שממנה רוכשים את החבילה: שיחות נכנסות מהארץ ומהעולם בחינם וללא הגבלה, גלישה חופשית באפליקציית וויז וברשתות חברתיות נבחרות, חבילות משפחתיות מוזלות, תשלום מראש למניעת חריגת שימוש, חבילות גלישה במודל של: לא גלשת לא שילמת, שיחות מקומיות בחינם ועוד. לפני הרכישה חשוב מאוד לשים לב לתנאי החבילות הבאים: האם החבילה במודל של מחיר הידוע מראש וכוללת דווקא דקות שיחה או הודעות בהגבלה, האם החבילה ללא הגבלת זמן שיחה או הודעות ותחויבו על כל דקת שיחה בתעריף מוזל, האם בחבילה אשר אתם בוחרים בה יש הקצבה יומית של נפח גלישה וכן האם יש תעריף שיחה מקומית במדינת היעד שהוא למעשה יקר באופן משמעותי משיחה לארץ.

כמובן שחשוב מאוד לבדוק מה קורה אם חורגים מהחבילה, האם יש אופציה כלשהי להרחיב את החבילה או שמא יש צורך לרכוש חבילה נוספת.

סוגי חבילות סלולר לחול

ניתן למצוא כמה סוגים של חבילות סלולר לחול לרבות: מסלול הכל כלול גם בארץ וגם בחול, חבילות גלישה ושיחות שמהווה את האופציה המקיפה ביותר אך גם עלולה להיות יקרה יותר והדבר תלוי כמובן במספר הימים, במדינת היעד, בנפח החבילה ובדקות השיחה והמסרונים. ניתן למצוא גם חבילות שיחה ומסרונים בלבד. מדובר על אופציה הרלוונטית לכל אדם שנוסע למדינה או לאזור שבהם לא ניתן לגלוש על גבי הרשת הסלולרית המקומית או לכאלה שמעדיפים לא להפעיל מצב גלישה ולהסתמך על רשתות הWIFI.

ניתן לרכוש כיום גם כרטיס סים לחול מחברת סלולר ישראלית, מחברות שיחות וגלישה ישראליות או ממפעילות סלולר מקומיות בחו”ל. גם במקרה זה ניתן להרכיב את החבילה בהתאם לזמן הנסיעה, נפח הגלישה ודקות השיחה.

 

Share: