נעליים אורתופדיות לסוכרתיים

אנשים אשר חולים במחלת סוכרת זקוקים לנעליים אורטופדיות אשר מותאמות להם באופן ייחודי לצורך תמיכה מיטבית בכף הרגל. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שכף רגל סוכרתית נוטה להיות רגישה יותר להיווצרות של פצעי לחץ אשר אופייניים למחלה. נעליים אורתופדיות לסוכרתיים הן למעשה נעליים אשר מותאמות בצורה ייחודית להתמודדות עם מחלת הסוכרת. נעליים לסוכרתיים עשויות מחומרים נוחים וגמישים והן בעלות רוחב רחב במיוחד, כך שהן מסייעות לאדם החולה בסוכרת לתפקד בצורה באופן יומיומי בצורה הטובה ביותר עם המחלה וכן מסייעות להפחתה בכאבים ולשיפור איכות חייו.

כף רגל סוכרתית- במה מדובר?

לא מעט אנשים אשר חולים בסוכת עלולים לסבול מכף רגל סוכרתית שיש לה פצעי לחץ. מדובר על פצעים שעלולים להתפתח גם לזיהום. עקב מחלת הסוכרת לא פעם מאופיינת כף הרגל בהיעדר תחושה ועל כן, לא פעם חולה לא מודע לכאב או לחומרת פצע שמתפתח אצלו. כף רגל סוכרתית גם נוטה לסדקים וליובש חיצוני ועל כן חשוב מאוד להעניק לה את התמיכה הראויה. נעליים אורתופדיות וכן תמיכה נכונה בכף הרגל מהווים דברים חשובים מאוד לצורך התמודדות עם המחלה.

למה חולי סוכרת צריכים נעליים אורטופדיות?

אנשים סוכרתיים צורכים לרוב תרופות המכילות חומרים מדללי דם ובגין זאת, כל פציעה בכף הרגל עלולה להיות מסוכנת מאוד עבור החולה שכן, הדם איננו נקרש כראוי ולכן הפציעה יכולה לגרום לאובדן משמעותי של דם. במקרים קיצוניים פציעה מעין זאת גם יכולה לגרום למוות. בנוסף לכך אנשים סוכרתיים חשופים יותר לפצעי סוכרת בכף הרגל וזאת בשל העדר התחושה בכפות הרגליים.

איזה נעליים יתאימו לחולי סוכרת?

חשוב מאוד שנעליים לחולי סוכרת יהיו רחבות במיוחד, שהן יהיו עשויות מחומרים רכים ושלא יהיו בהן תפרים או קפלים בולטים וזאת בכדי להפחיד עד כמה שניתן כל עומס, שלפוחיות, חבלה, חתכים ושריטות בכף הרגל. אין ספק כי הקפדה על שימוש בנעליים אורתופדיות אשר מותאמות לחולי סוכרת, תסיר עומס מכף הרגל וכך תסייע בשמירה על כפות הרגליים ועל בריאותו הכללית של האדם. נעליים לסוכרתיים יהיו ברוחב רחב במיוחד, עם רכות פנימית ועם מינימום תפרים פנימיים. כמו כן, לחולי סוכרת מומלץ מאוד להשתמש בגרבי סוכרת ללא תפרים ולא פעם גם במדרסים בהתאמה אישית.

היכן כדאי לרכוש נעליים לסוכרתיים?

אם אתם מעוניינים לרכוש נעליים שיתאימו לכפות רגליים סוכרתיות, בין אם מדובר על נעליים לגברים ובין אם מדובר על נעליים לנשים, חשוב מאוד לבחור בחנות אשר ידוע כי היא מציעה מגוון רחב של סוגי נעליים לסוכרתיים. חנות מעין זאת תאפשר לכם לרכוש נעליים שיתאימו לכפות הרגליים שלכם בצורה מדויקת, יהיו נוחות, ישמשו כמגן מפני פציעות שונות או כל סיכון אחר לרגליים של חולי סוכרת ומעבר לכך, ההיצע הרחב בתחום נעליים מעין אל בחנות יאפשר לכל אדם למצוא נעליים שעונות על הטעם האישי שלו בצורה הטובה ביותר.