5 סוגי נעליים שכדאי לכם להכיר

March 30 2023doritr

אמנם זה מובן מאליו שנעליים הן חלק מהותי מחיי היומיום, אבל עדיין, לא מעט אנשים מוצאים עצמם בוחרים נעליים לא נוחות, לא איכותיות ואפילו מזיקות ליציבה, לכפות הרגליים והגב, הברכיים וכולי. אם ככה, הנה 5 סוגי נעליים שאתם חייבים להכיר עוד היום עבור ילדים ומבוגרים כאחד.

נכון שנעליים לתינוקות ולילדים הן חשובות מכיוון שאלו גילאי ההתפתחות הקריטיים, אבל במשך כל חיינו אנחנו צריכים לנעול נעליים איכותיות שמספקות לנו את התמיכה שאנו זקוקים לה. לפני שרוכשים לתינוק נעלי צעד ראשון איכותיות, חשוב להבין כי הנעלה איכותית חשובה מכמה וכמה סיבות שונות:

  • מניעת בעיות: נעליים נוחות עוזרות במניעת בעיות בכף הרגל כמו שלפוחיות, “דורבן” ועוד.
  • יציבה: נעליים איכותיות יכולות לשפר את היציבה הכללית.
  • בעיות גב: נעליים איכותיות אמורות למתן כאבי גב ושלד שונים.

5 סוגי הנעליים שחובה להכיר, נתחיל בצעד ה-1 שלנו

  • נעלי צעד ראשון לתינוקות

חשוב להתחיל מההתחלה, תרתי משמע! נעלי צעד ראשון לתינוקות הן כנראה זוג הנעליים החשוב ביותר שאנחנו נלבש בחיינו, כאשר המותג המוביל בארץ הוא בובוקס (מותג עולמי). נעליים אלו נותנות לתינוקות לא רק את התמיכה שכפות רגליהם צריכות, אלא גם את הגמישות שכף הרגל צריכה כדי להתפתח נכון. בשל כך, חשוב להשקיע בנעליים איכותיות, אבל צריך לקחת בחשבון שהנעליים האלו הן זמניות ותקופתיות בלבד.

  • סנדלי שורש

מה יותר ישראלי או אפילו קיבוצניקי מאשר סנדלי שורש? נכון, נעליים אלו הן לא הבחירה הכי פופולארית עבור לבוש יומיומי והתנהלות יומיומית, אבל סנדלים אלו הם איכותיים מאוד עבור כמה סוגי פעילויות שונות. סנדלים אלו מיוצרים בדרך כלל כאן בישראל, אבל ישנם מותגים מסוימים אשר מייבאים אותם מחו”ל.

  • נעליים לפגישות ועסקים

מכירים את המוקסינים? אלו הן הנעליים האיכותיות ביותר אשר משלבות LOOK מצוין יחד עם נוחות טובה. עם זאת, הנעליים האלו אינן בנויות לצעידות ארוכות, פעילויות ספורטיביות וכן הלאה. כמו כן, קוראים להן “נעלי פגישות” כי במהלך פגישות אנשים בדרך כלל ישובים. אם אתם צריכים לעמוד זמן ממושך, נעליים אלו פחות יתאימו לכם.

  • נעלי הרים או נעלי הליכה

נעלי הרים או נעלי הליכה משתייכות לאותה קטגוריה, שהיא קטגוריית נעליים הנועדו לפעילויות חוץ. אלו הן נעליים אשר נועדו לספק תמיכה רוחבית ואורכית לכפות הרגליים, אך הן גם מספקות תמיכה נוספת ליציבה הכללית של הגוף.

  • נעליים לספורט

בניגוד לנעלי הליכה או נעלי הרים, נעלי ספורט נועדו לפעילויות ספורטיביות ספציפיות. החל מנעלי כדורגל, דרך נעלי כדורסל, טניס וכלה בנעליים לריצה, אפשר למצוא נעליים לכל שימוש ומטרה. נעליים אלו יכולות להגיע למאות שקלים, כאשר רף המחירים העליון לרוב לא יעבור את ה-750 – 950 ₪ בממוצע.

צריכים הנעלה איכותית שתיקח את הנוחות הכללית צעד קדימה? זה הזמן לנעול איכות, קבלו מידע על מבצעי נעליים כעת.

Share: